ورود / ثبت نام
جستجوی پیشرفته
ایران
موردی یافت نشد. See all result for
انتخاب شهر
شبکه معرفی کسب و کارها
انتخاب شهر
سئوال های متداول
قوانین
تعرفه ثبت ویژه تماس با ما درباره ما

قوانین ثبت نام(در حال به روز رسانی)

هدف ما ایجاد بستری مناسب برای معرفی صاحبان مشاغل و حرفه ها به مصرف کنند گان و مشتریان در محیطی امن است. خدمات ما برای ارتقای فرصت های تجاری و نزدیکی هر چه بیشتر فروشندگان و صاحبان مشاغل و حرفه ها با مشتریان طراحی شده است. بستر طراحی شده توسط متخصصین ما شامل ویژگی های منحصر به قردی است که از میان آن ها به :

  • امنیت بالا با توجه به رمزگزاری شدن تمام اطلاعات کاربران

  • ایجاد بستر تحقق حمایت از کالای ایرانی

  • پوشش سراسری در تمام کشور

  • ثبت نام و ثبت آگهی رایگان

  • پشتیبانی مستمر

و .... میتوان اشاره کرد.

هر گونه استفاده از سایت و محتوای آن مستلزم پذیرش و رعایت تمامی قوانین موجود در سایت می باشد . لازم به ذکراست که سایت نقش ایجاد بستر معرفی صاحبان مشاغل و حرفه ها و مشتریان و مخاطبان آن ها را داشته و هیچگونه مسئولیتی در قبال تعهدات کاربران نسبت به مخاطبان آن ها و یا هرگونه توافقی بین آن ها را ندارد. کاربر با ثبت نام در بانک رل قادر خواهد بود محتوای دلخواه خود را طبق قوانین موجود در بانک رل ایجاد نماید. هر فرد حقیقی وحقوقی می تواند برای معرفی حرفه و محصول خود حساب کاربری جدیدی ایجاد کند. . مسئولیت محتوای مربوط به حساب کاربری بر عهده ی شخص می باشد . کاربر با ثبت نام در سایت متعهد می شود که: 1-  از عبارات مناسب طبق قوانین و عرف جامعه برای نام کاربری خود استفاده کند. 2-  تنها یک حساب کاربری ایجاد نموده و برای ثبت نام از اطلاعات حقیقی استفاده کند. 3-  برای حساب کاربری خود رمز مناسبی انتخاب نموده و ازافشای آن خودداری نماید. 4-  تمامی قوانین مربوط به مصادیق محتوای مجرمانه و قوانین بانک رل را رعایت نماید. 5-  حق تشخیص هرگونه مغایرت با قوانین در محتوای ایجاد شده برای بانک رل محفوظ است و بانک رل در صورت صلاحدید می تواند اقدام به حذف آگهی و یا حساب کاربری نماید. بخش پروفایل برای معرفی فرد و یا شغل و یا حرفه مورد نظر افراد به دیگران است . اطلاعات وارد شده در این بخش برای دیگر کاربران نیز قابل رویت خواهد بود پس در انتخاب عبارات تصاویر و درج اطلاعات صحیح دقت نمایید. اطلاعات وارد شده باید حقیقی بوده و مربوط به فرد یا حرفه مربوطه باشد. در انتخاب عبارات مناسب دقت کنید. به کار بردن کلمات رکیک و خارج از عرف و منافی قوانین کشور ممنوع می باشد. وارد کردن لینک سایت و شبکه های اجتماعی غیر مرتبط با فعالیت مورد نظر و یا لینک مربوط به فعالیت های غیر مجاز یا مبتذل ممنوع بوده و در صورت مشاهده بانک رل می تواند حساب کاربری مورد نظر را حذف کند. آدرس و شماره تماس های وارد شده باید حقیقی و متعلق به ایجاد کننده حساب کاربری باشد .

قوانین درج تصویر

دسته بندی انتخاب شده باید مناسب محصول و حرفه باشد در غیراینصورت پست حذف خواهد شد. پست شما حتما باید دارای یک تصویر مناسب باشد. تصویر انتخابی شما حد اکثر تا حجم 6 مگابایت و فقط با یکی از پسوند های jpg, jpeg , png میتواند باشد. تصویر انتخابی شما : 1 -  دارای کادر و حاشیه نباشد. 2 -  از تصاویر مبتذل و مصادیق محتوای مجرمانه و یا پوشش نامناسب افراد و یا اماکن مربوط به فعالیت های غیر مجاز استفاده نشود و مغایرتی با عرف و قوانین کشور و سایت نداشته باشد. 3 -  از تصاویر اشخاص فقط با رضایت فرد و طبق قوانین استفاده شود. و از عکس صورت در موارد نا مرتبط و یا عکس کودکان برای محصولاتی که مرتبط با کودکان نیستند خودداری شود. 4 -  تصویر در پست های دیگر سایت قبلا استفاده نشده باشد. 5 -  تصویر به پست مرتبط باشد. 6 -  از تصاویری که تحت مالکیت انحصاری افراد حقیقی و یا حقوقی هستند استفاده نشود. 5 -  تصویر با کیفیت باشد.

قوانین ایجاد پست

هر حساب کاربری قادر به ثبت یک پست بصورت رایگان خواهد بود. در صورت نیاز به ثبت پست های بیشتر میتوانید از اشتراک های مخصوص سایت استفاده کنید. کاربر با ثبت نام متعهد شده است که پست ثبت شده وی دارای ویژگیهای زیر باشد: پست ثبت شده نباید مغایرتی با قوانین کشور و عرف جامعه داشته باشد. پست نباید محتوای سیاسی یا دینی یا مذهبی و یا قومیتی داشته باشد. در ثبت پست حریم خصوصی افراد باید حفظ شود. ثبت پست صرفا جنبه تجاری داشته باشد. پست مربوط به کالا ها و خدمات و حرفه های غیر مجاز از دیدگاه قوانین کشوری نباشد. پست باید دارای محتوای واقعی و قیمت واقعی باشد و از استفاده از هرگونه عبارات دروغین خودداری شود. در متن استفاده شد باید از ادبیات مناسب عرف جامعه استفاده شود و از به کاربردن الفاظ نامناسب خودداری شود. موارد غیر مجاز برای ثبت پست: 1 -  شبکه های هرمی و فعالیت های مرتبط 2 -  هرگونه فعالیت های مربوط به شرط بندی و قمار 3 -  سلاح های سرد و گرم و مواد محترقه 4 -  موارد مربوط به همسریابی دوستیابی و صیغه 5 -  خرید و فروش فیش حج 6 -  خرید و فروش وام 7 -  خرید و فروش اعضای بدن مانند کلیه و.... 8 -  حیوانات گوشت خوار 9 -  برنامه ها و روش های عبور از فیلترینگ و خدمات مربوط به ماهواره 10 -  کالا ها و خدمات مربوط به مواد مخدر و سیگار 11 -  هرگونه محتوای موجود در فهرست مصادیق محتوای مجرمانه 12 -  هرگونه محتوای ناقض حریم خصوصی افراد

قوانین استفاده از سایت

هرگونه استفاده از سایت بانک رل به معنی پذیرش تمامی قوانین موجود در این سایت است. بانک رل بستر معرفی مشاغل و حرفه های گوناگون است و در تلاش است که اطلاعات صحیح به استفاده کنندگان نمایش دهد اما هیچگونه تعهد و تضمینی نسبت به پست های قرار گرفته توسط کاربران ندارد وکاربران در این زمینه مسئول می باشند. مسئولیت هر گونه استفاده ازسایت برعهده کاربر است و بانک رل هیچگونه مسئولیتی نسبت به خسارات وارد شده به کاربر را ندارد. کاربران با ایجاد حساب کاربری از هیچگونه حقی نسبت به مالکیت سایت برخوردار نمی شوند و صرفا حساب کاربری جهت نمایش محصولات در اختیار کاربران قرار داده می شود. بانک رل هیچگونه مسئولیتی نسبت به محتوای موجود در پست ها ندارد و عواقب نمایش آن برعهده کاربر می باشد. استفاده کننده گان سایت میتوانند پست ها و حساب های کاربری را مشاهده و در صورت نیاز با توجه به اطلاعات موجود در حساب های کاربری با کاربر تماس بگیرند. بانک رل هیچگونه مسئولیتی در قبال ارتباط بین کاربران و استفاده کنندگان سایت ندارد. استفاده کنندگان سایت حق کپی برداری از محتوای سایت شامل پست ها عکس ها و متن ها را نداشته و انجام آن پیگرد قانونی دارد. قوانین سایت به طور مستمر تغییر کرده و در همین صفحه به نمایش گذاشته می شود. بانک رل مسئولیتی در قبال عدم آگاهی افراد و کاربران نسبت به قوانین سایت و تغییرات آن ندارد.

حریم خصوصی

بانک رل به حریم خصوصی تمامی کاربران و استفاده کنندگان احترام گزاشته و با رمز گزاری کردن تمامی اطلاعات وارد شده در سایت از حریم خصوصی شما محافظت میکند. کاربران ثبت نام شده در سایت می توانند محتوای دلخواه خود را از طریق پست به نمایش بگزارند و محصول و یا حرفه خود را معرفی کنند. پست شما در سایت برای دیگر کاربران و مشاهده کنندگان سایت قابل مشاهده خواهد بود پس نسبت به محتوایی که در پست قرار می دهید دقت نمایید. آدرس ایمیل و تلفن و اطلاعات شخصی ثبت شده شما هنگام ثبت نام برای سایر افراد قابل مشاهده نخواهد بود اما سایر اطلاعات وارد شده در حساب کاربری قابل مشاهده توسط سایرین می باشد. رمز عبور توسط کاربر تعیین شده و مسئولیت حفظ و نگهداری از آن برعهده کاربر میباشد. جهت جلوگیری از هرگونه سواستفاده از حساب کاربری خود از افشای آن برای دیگران خودداری نموده و روشی امن برای حفظ آن در نظر بگیرید . اطلاعات وارد شده توسط شما مانند شهر انتخاب شده ، برای استفاده در مراتب بعدی مراجعه به سایت بصورت کوکی ذخیره و رمزگزاری میشود. بانک رل حق تفسیر این قوانین را برای خود محفوظ میداندو در صورت صلاحدیدو تشخیص مغایرت با قوانین سایت و کشور میتواند حساب کاربری متخلف ویا پست مورد نظر را حذف کند.

انتخاب شهر
جستجو شهر :

مشکلی پیش آمد ، این رویداد با مشکل مواجه شد

بگذر

لطفا ثبت نام بفرمایید و یا به حساب خود وارد شوید، شما به این رویداد دسترسی ندارید.

برو به صفحه ورود