ورود / ثبت نام
جستجوی پیشرفته
ایران
موردی یافت نشد. See all result for
انتخاب شهر
شبکه معرفی کسب و کارها
انتخاب شهر
سئوال های متداول
قوانین تعرفه ثبت ویژه تماس با ما درباره ما

ثبت نام

چطور در سایت ثبت نام کنم؟

1-  برای ثبت نام در بانک رل ابتدا قوانین مربوطه را مطالعه نمایید. در قسمت بالایی صفحه اصلی با کلیک بر روی دکمه "ثبت رایگان هویت کار و پیشه "وارد صفحه ثبت نام می شوید.

2-  بعد از پر کردن مشخصات خواسته شده و مطالعه قوانین مربوطه بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.

چطور دسته بندی مناسب فعالیت خود را انتخاب کنم؟

در بانک رل برای سهولت دسترسی افراد به کالا و خدمات مورد نظر خود تمامی حرفه های موجود در دسته بندی های مشخصی قرار دارند. برای معرفی بهتر و دسترسی بهتر به افراد به حرفه خود دسته بندی مناسب خود را انتخاب کنید. دسته بندی انتخابی شما در هنگام ثبت نام بعدا قابل تغییر نخواهد بود. لیست دسته بندی ها را می توانید در تصویر زیر مشاهده کنید.

مدیریت پروفایل و پست ها

چطور میتوانم در بانک رل کالا یا حرفه خود را معرفی کنم؟

برای معرفی خود و بهتر دیده شدن میتوانید در بانک رل پست دلخواه خود را قرار دهید. 1-  ابتدا باید از این صفحه در سایت ثبت نام کنید. 2-  پس از ثبت نام و مطالعه قوانین مربوطه وارد حساب کاربری خود شوید. برای ورود به حساب کاربری خود می توانید از دکمه ورود در قسمت بالایی صفحه اصلی استفاده کنید. 3-  پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود ، بر روی دکمه ورود کلیک کنید.

4-  پس از ورود به حساب کاربری خود ، در قسمت پایین صفحه بر روی اضافه کردن محصول برای پرتال کلیک کنید.
5-  پس از مطالعه قوانین مربوط به درج تصویر برای پست خود تصویر مناسب انتخاب کنید. 6-  سپس عنوان محصول ، توضیحات مربوطه و قیمت مورد نظر را وارد کنید و سپس روی دکمه افزودن محصول کلیک کنید.

چطور اطلاعات حساب کاربری خود را ویرایش کنم؟

با ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود می توانید اطلاعاتی را به حساب کاربری خود بیفزایید تا خود را بهتر معرفی کنید . با کلیک بر روی دکمه بیشتر فیلدهای بیشتری را مشاهده می کنید که در هر فیلد با کلیک بر روی دکمه تغییر میتوانید اطلاعات همان فیلد را ویرایش کنید.

چطور میتوانم پست قرار داده شده را حذف کنم یا تغییر دهم؟

1-  ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. 2-  در انتهای صفحه پست های قرارداده شده خود را مشاهده می کنید.که با کلیک بر روی دکمه ضربدر قرمز رنگ میتوانید پست خود را حذف کنید.و یا با کلیک بر روی دکمه تغییر می توانید تغییرات دلخواه خود را اعمال نمایید.

چطور میتوانیم ایمیل و یا رمز عبور خود را تغییر دهم؟

1-  ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. 2-  بر روی دکمه تنظیمات و امنیت کلیک کنید.

3-  در این قسمت می توانید رمز عبور ، ایمیل ، شماره تلفن و نام کاربری خود را تغییر دهید.

چطور می توانم بیشتر از پنج پست قرار دهم؟

هر حساب کاربری قابلیت ایجاد پنج پست رایگان را دارد. برای ایجاد پستهای بیشتر میتوانید از صفحه امور مالی نسبت به خرید اشتراک های ویژه بانک رل اقدام نمایید. تعرفه های مربوط به هر دسته متفاوت است که در صفحه امور مالی میتوانید تعرفه مربوط به دسته خود را مشاهده نمایید.

امور مالی

تایید نشدن پرداخت

در صورتی که مبلغ از حساب شما کسر شده اما تغییرات مورد نظر اعمال نشده است تا هفتاد و ساعت مبلغ به حساب شما بازگردانده می شود. پس از هفتاد و ساعت اگر مبلغ مورد نظر به حساب شما بازگردانده نشد با مرکز پشتیبانی ما در صفحه تماس با ما تماس بگیرید.

گزارش تخلف یا سوال جدید

در صورتی که قصد دارید مشکلی در مورد پست یا دیگر قسمت های دیگر سایت و یا اینکه پرسشی دارید که در قسمت سوالات متداول پاسخ آن را نیافتید می توانید از صفحه تماس با ما با تیم پشتیبانی ما ارتباط برقرار کنید.

انتخاب شهر
جستجو شهر :

مشکلی پیش آمد ، این رویداد با مشکل مواجه شد

بگذر

لطفا ثبت نام بفرمایید و یا به حساب خود وارد شوید، شما به این رویداد دسترسی ندارید.

برو به صفحه ورود