ورود / ثبت نام
جستجوی پیشرفته
ایران
موردی یافت نشد. See all result for
انتخاب شهر
شبکه معرفی کسب و کارها
انتخاب شهر

بانک رل bankrel شبکه اجتماعی ثبت برند و تبلیغات رایگان.

Alternate Text

اخبار کسب و کارها و تخصص ها

 • صفحه تخصصی رصد اخبار مربوط به کسب و کارها و تخصص ها
 • اطلاع از اخبار کسب و کار تخصصی مشاغل مختلف
 • پوشش خبری وقایع و اطلاعات مشاغل به دور از وابستگی حذبی
1398 رونق تولید و بهبود خدمات
00 00 0

from art, sport and business, style technology and politice category in happening and news to emotional and work and travel invantion in BankRel

ایران
  موردی یافت نشد. See all result for
  • رشته های تخصصی پزشکی چه متخصصی چه بیماری ای را درمان می کند
   بسیاری از ما گاهی به بیماری هایی دچار می شویم که نمی دانیم برای درمانشان به کدام پزشک متخصص مراجعه کنیم . درمان برخی از بیماری ها بین تخصص های مختلف پزشکی مشترک است اما وقتی به یک متخصص برای درمان آن بیماری مراجعه می کنید و او شما را به پیش متخصص دیگری ارجاع می دهد قطعا آزار دهنده به نظر خواهد رسید.
   دسته بندی :
   بیشتر
  • دیدار حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت
   حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت، با اشاره به لزوم قدرشناسی مسئولین از فرصت خدمت به مردم و ضرورت همکاری و هم افزایی قوای سه گانه، «اقتصاد» و «فرهنگ» را دو مسئله مهم کشور خواندند و با تأکید بر توجه کامل مسئولان به تولید داخلی به عنوان کلید اصلی حل مشکلات موجود نکات مهمی را ایراد فرمودند و همچنین مسئولان وزارتخانه‌ها و دستگاههای مرتبط با مقوله فرهنگ را به حساسیت بیشتر و مقابله با هجوم همه جانبه دشمن به مبانی دینی، انقلابی اخلاقی فراخواندند.
   دسته بندی :
   بیشتر
  • طرح پوشش خبری و اطلاع رسانی از وقایع و اخبار کسب و کارها و تخصص های ایران
   هر بنگاه اقتصادی بزرگ و کوچکی وابسته به کسب اطلاع از شرایط روز بازار کسب و کار خود می باشد. یکی از مهمترین چالش های جامعه ی کسب و کارهای ایرانی یافتن اطلاعات تخصصی دقیق بر پایه حقیقت و به دور از شایعات و منفعت های شخصی پخش کننده های خبر است. باور کردن اطلاعات غلط و شایعات و سپس پیاده سازی مدلهای اقتصادی بر اساس این اطلاعات نه تنها باعث خسارت های جبران ناپذیری به اقتصاد شخصی افراد و حتی جمعی کشور می شود بلکه باعث گیجی و خمیدگی و جلوگیری از به حرکت افتادن چرخ اقتصادی و شتاب گرفتن ان می شود.
   دسته بندی :
   بیشتر
  Recreational / Sports invitation Business invitation Emotional / kinship invitation Work / Educational invitation Travel / Tour invitation do this in first time
  انتخاب شهر
  جستجو شهر :

  مشکلی پیش آمد ، این رویداد با مشکل مواجه شد

  بگذر

  لطفا ثبت نام بفرمایید و یا به حساب خود وارد شوید، شما به این رویداد دسترسی ندارید.

  برو به صفحه ورود